Hungary for everyone

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary for everyone » Сайти » Конструктор для створення дизайнерського портфоліо


Конструктор для створення дизайнерського портфоліо

Posts 1 to 2 of 2

1

Доброго дня, панове та панянки! Хтось може підказати гарний безкоштовний конструктор для створення дизайнерського портфоліо? Я графічна дизайнерка і вже давно планувала зробити собі промо-сайт з галереєю кращих робіт для залучення клієнтів, але все ніяк не можу знайти простий і зрозумілий сервіс, бо програмувати я абсолютно не вмію.

0

2

Можу порекомендувати відмінний конструктор https://ua.theultra.io/designer - спеціально створений для дизайнерів і розробників для презентації їхніх портфоліо. Там є спеціалізовані шаблони з красивими галереями і продуманим дизайном. Створення сайту відбувається максимально просто через візуальний редактор - вибираєш шаблон, завантажуєш свої роботи і налаштовуєш. Ніякого кодування або складних маніпуляцій. До того ж є корисні SEO-інструменти, можливість підключити домен та хостинг. Я сам нещодавно буквально за годину створив на theultra.io гарний промо-сайт для свого дизайнерського портфоліо. Рекомендую всім, хто не дружить з веб-розробкою, але хоче красивий і сучасний сайт.

0


You are here » Hungary for everyone » Сайти » Конструктор для створення дизайнерського портфоліо